بیت کوین سال 2019 را با قیمت 3693$ آغاز کرد و مسیر صعودی خود را تا ماه ژوئن ادامه داد و به 13880$ رسید. این در حالی است که بعد از رسید به این قیمت روند اصلاح قیمت تا به امروز ادامه داشته. با وجود این روند نزولی بیت کوین همچنان توانسته تا سود آور باقی بماند. همچنین، با نزدیک شدن به تاریخ هالوینگ بیت کوین در سال 2020 که پاداش استخراج را به نصف خواهد رساند، ارزش این دارایی دیجیتال بیش تر خواهد شد.

انتونی پامپلیانو ، بنیان گذار شرکت مرگان کریک دیجیتال (Morgan Creek Digital) و یکی از کارشناسان بازار رمز ارز ها در مصاحبه ای با AMBcrypto اظهار داشته که هالوینگ این رمز ارز می تواند قیمت آن را تا 100000$ افزایش دهد.

به گفته او : "هالوینگ لحظه بزرگی برای بیت کوین محسوب می شود. فکر نمی کنم که قیمت دقیقا چند لحظه بعد از اجرایی شدن هالوینگ بالا برود ولی مطمئن هستم از همین امروز روند صعودی به سمت 100000$ تا قبل از دسامبر 2021 آغاز شده"

بررسی هالوینگ های گذشته بیت کوین

در سال 2012 بعد از هالوینگ اول ، قیمت بیت کوین 10 برابر شد و در 2016 هم بعد از هالوینگ این رمز ارز 400% رشد کرد. اگر روند کلی بازار را در نظر بگیریم می توان با اطمینان گفت که بازار همچنان در بلند مدت روند صعودی خواهد داشت که به گفته این کارشناس تا 2 سال دیگر ادامه پیدا خواهد کرد.

او همچنین افزود که : " من فکر می کنم بین کوین نوسانات بسیار زیادی را تجربه خواهد کرد که ممکن است در روز به 10-12 % برسد و مواقعی تا 30% افت مواجه شود ولی در بلند مدت روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد."

اگرچه از لحاظ مقبولیت جمعی، بیت کوین همچنان سرعت بالایی ندارد، بسیاری از کشورها استفاده از تکنولوژی بلاک چین را آغاز کرده اند ولی همچنان از تایید بیت کوین به عنوان یک ابزار پرداختی اجتناب می کنند. به عقیده پامپلیانو ، مقبولیت عمومی دیر یا زود به وقوع خواهد پیوست. بیشتر افراد آشنایی خود با دنیای ارزهای دیجیتال را با بیت کوین آغاز می کنند و به آرامی به سمت دیگر رمز ارزها می روند.

او افزود : " . تقریبا همه به بیت کوین  بر خواهند گشت. این سفر ممکن است 12 یا 18 ماه به طول بینجامد ولی بهترین چیز برای بیت کوین زمان است"

و بیت کوین کوین ,هالوینگ ,روند ,قیمت ,آغاز ,صعودی ,روند صعودی ,دسامبر 2021 منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طلا گـرافیک سایت اینترنتی الِی اخبار سیاسی اینجا همه چی درهمه جوملا-اسکریپت-آموزش HTML -آموزش کامل برنامه نویسی آژانس دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی | نوین مارکتینگ آموزش نگهداری انواع گل و گیاه